יום שני, 25 בפברואר 2013

קייטנת הקוסם בחג הפסח הקייטנה הכי קסומה שיש

חג הפסח מתקרב במהרה וגם חופשת פסח מבית הספר. כמו בכל שנה בית הספר לקוסמים של המאסטר קליוסטרו יערוך את קייטנת הקוסם. השנה ישנה תוכנית חדשה הכוללת מגוון של קסמים חדשים ומקצועיים, הכי מקצועיים שיש. הקסמים שנמלדים בקייטנה, אותם כל אחד מקבל הבייתה, משלבים את כל עולמות הקסמים: קריאת מחשבות, טלפתיה, ריחוף, קלוז אפ, קלפים, מצחיקים, מרגשים, מפתיעים ועוד ועוד. מי שרוצה לראות את תוכנית הלימודים בקייטנת פסח יכול ללחץ ממש כאן ולגלול למטה.

הקייטנה מתקיימת ברעננה. בניגוד לשנים קודמות ייתכן והקייטנה תתקיים בהיכל התרבות של רעננה בחדר פרטי, גדול, מרווח וממוזג. הקייטנה כוללת ארוחת צהריים בשרית חמה, כשרה ומגוונת.
במהלך הקייטנה לומדים המשתתפים את הקסמים, איך להיות קוסם, איך להתמודד עם בעיות על הבמה, מה לעשות כשלא מצליח וגם מה לעשות שכן מצליח. בכל יום מתאמנים הילדים לקראת יום שישי בו יתקיים המופע הגדול.


כל אחד מהשתתפים מזמין את המשפחה שלו: אבא, אמא, אחים, אחיות, דודים ודודות, סבים וסבתות כדי לצפות במופע הסיום של הקוסמים הצעירים. כל אחד מהילדים בקייטנה מבצע בין קסם אחד ל-3 באולם מקצועי, על במה, לעיני המשפחות. הנה טעימה מסיום קייטנת קיץ 2009:הקייטנה עמוסה בקסמים מקצועיים אותם כולם מקבלים הבייתה. הנה לדוגמא מה שתקבלו:


ועוד הזמנה אישית מהאמסטר קליוסטרו בעצמו

אז קדימה למה אתם מחכים בואו להרשםform will go here

Search

טוען...